Hakkımızda

Markamız

ALTIN EMLAK, kurumsal firmalarda uzun yıllar yöneticilik yapan ve bu holdinglerin emlak-inşaat bölümlerinin de kurucusu olan Nuri ÖZELMACIKLI tarafından 1998 yılında kurulmuştur. Sektördeki profesyonel çizgisi ve başarısı ile zaman içinde bu ismi farklı bölgelerde, aynı kalite anlayışıyla temsil etmek isteyen girişimcilerin taleplerini değerlendiren ALTIN EMLAK, Franchising Sistemi ile kendi işletmesini kurmak isteyen girişimcilere destek vermektedir.

Mesleğin ifa edilmesinde en büyük eksikliğin niteliksel eksiklik olmasından yola çıkılarak kurulan ALTIN EMLAK’ta, faaliyete başlamadan önce profesyonel eğitim kadrosu oluşturarak bütün personel, işe başlangıçta mesleki eğitime tabi tutuldu. Zaman içinde gerçekleştirdiği periyodik eğitimlerle mesleki gelişimi sürdüren ve tamamen eğitimli kadrosuyla hizmet veren ALTIN EMLAK, kısa sürede bireysel müşterilerden kurumsal müşterilere, mülk yönetiminden özel projelerin pazarlamasına kadar geniş bir yelpazede nitelikli hizmet sunar hale geldi.

Temsilciliğimiz

EFRAHİM İŞLER – ALTIN EMLAK GAZİOSMANPAŞA TEMSİLCİSİ :

1956 yılında Tekirdağ‘da doğdum. Uzun yıllar farklı bölgelerde elektrik – elektronik teknisyeni olarak görev yaptım. Meslek hayatımı sürdürürken her dönem en risksiz ve en karlı ticaretin emlak sektöründe gerçekleştiğini gördüm. Bu nedenle emlak sektöründe profesyonel hizmet verebilmek amacıyla gerek eğitim gerekse kadrolaşma açısından uzmanlığı tartışılmaz ALTIN EMLAK’ın Türk Standartları Enstitüsü’den onaylı alt yapısından faydalanarak bu aileye dahil oldum, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimlerimi de kurumun bünyesinde tamamladım. ALTIN EMLAK GAZİOSMANPAŞA Temsilcisi olduğum için gururluyum.

ALPER İŞLER – ALTIN EMLAK GAZİOSMANPAŞA TEMSİLCİSİ:

1993 yılında Tekirdağ‘da doğdum. İnönü Endüstri Meslek Lisesi Elektrik – Elektronik Teknisyenliği Bölümü  ve İstanbul Arel Üniversitesi Elektrik Bölümü mezunu, İstanbul Anadolu Üniversitesi İşletme  Bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim. Baba mesleğim olan teknisyenlikte eğitimimi ve ticaretimi sürdürürken her dönem en risksiz ve en karlı ticaretin emlak sektöründe gerçekleştiğini görerek ben de bu sektörde yer almak istedim. Bu nedenle emlak sektöründe profesyonel hizmet verebilmek amacıyla gerek eğitim gerekse kadrolaşma açısından uzmanlığı tartışılmaz ALTIN EMLAK‘ın Türk Standartları Enstitüsü’den onaylı alt yapısından faydalanarak bu aileye dahil oldum, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimlerimi de ALTIN EMLAK bünyesinde tamamladım. ALTIN EMLAK Gaziosmanpaşa Franchisee olduğum için gururluyum.

Ekibimiz

Mesleki Yeterlilik Belgeli bölge uzmanlarımız ile sizlere profesyonel bir hizmet veriyoruz.Lerzan Savaş
Gayrimenkul Danışmanı , Altın Emlak Gaziosmanpaşa
Eyüp Rami ve Gaziosmanpaşa Pazariçi, Sarıgöl mahallesi UzmanıTarık Kan
Gayrimenkul Danışmanı
Gaziosmanpaşa Merkez, Şemsipaşa, Hürriyet Mahallesi UzmanıAlper İŞLER
Broker – Temsilci
Uzmanlık Bölgeleri:
Gaziosmanpaşa
Eyüp
Bayrampaşa
SultangaziEfrahim İşler
Temsilci , Altın Emlak Gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Özel ProjelerUğur Türkoğlu
Bayrampaşa Bölge Uzmanı

Blog Sayfamızdan Son Yazılar

Sektörel ve bölgesel haberleri derlediğimiz blog sayfamızdaki yazıların ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.Sarıgöl 1.Etap Kentsel Dönüşüm Projesinde Anahtar Teslimi Yakında


Sarıgöl Mahallesi’nde 796 konut, 13 dükkân, 1.039 araç kapasiteli kapalı otopark ve yeşil…altinemlakgopStoklar tükendi, fiyatlar artıyor.


Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, “Yapı ruhsatı sayısı geçen yıla…altinemlakgopİmar Barışı’nda son hafta


Başvuru süresi iki kez uzatılan İmar Barışı’nın, 15 Haziran Cumartesi günü süresi…altinemlakgopEmlak vergisinde son hafta


Emlak vergisi ödemelerinde son gün 31 Mayıs Cuma olarak belirlendi. Söz konusu emlak…altinemlakgop


Müşteri Yorumları

Müşteri Memnuniyeti En Önemli Kriterimizdir.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Roy Bennett

Manager, Company Inc.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Kenya Soval

Realtor, Company Inc.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Kathleen Peterson

Manager, Company Inc.
Compare listings

Karşılaştırmak