Gaziosmanpaşa Temsilciliği dergimizin bu ay ki sayısında tam sayfa!

Altın Emlak Genel Müdürlüğünce düzenlenen dergimizin bu ay ki sayısında temsilcilerimizden Alper İŞLER ‘in yazısı tam sayfa olarak yer almaktadır. Altın Emlak Gaziosmanpaşa Temsilcisi Alper İşler’in yazısının içeriği aşağıdaki gibidir.

Gaziosmanpaşa 2017 yılında kentsel dönüşüm de atağa kalkan ilçelerden biri. İlçenin yüzde 40’ı gibi büyük bir alan içerisinde toplamda 16 adet yatırım projesi bulunuyor. Gaziosmanpaşa, kentsel dönüşümün gözdesi konumunda. Geçtiğimiz yıllarda başlayıp, teslimleri yapılan projeler dışında bu sene temelleri atılan ve inşaatları sürmekte olan 4 ayrı proje bulunuyor ve bu projeler yatırımcıların ilgisini yavaş yavaş çekmeye başladı.

Kentsel dönüşüm yanı sıra Cumhuriyet Meydanı’nın çevre düzenleme inşaatı hala devam etmekte olup 2019 yılında yapılması planlanan üç metro projesi ve bir tramvay hattı ile fiyatların düşük olduğu şu zamanlarda yatırımın tam oldukça rahatça söyleyebiliriz. Konut ve ticari ünitelerin kira getiri süreleri, konutlarda 21 yıl ticari ünitelerde 16 yıl gibi bir zaman dilimine ulaşmış durumda  Gaziosmanpaşa’da 250.000 TL’ye 1000 TL kira gelirli konutlara sahip olmak mümkün. Ticari üniteler de meydana yakınlığı ve ulaşım rahatlığı nedeniyle Bağlarbaşı caddesi her zaman canlı olan atmosferi ile bölgenin kalbi niteliğini taşıyor. Caddedeki dükkanlar çok sık el değiştirmediği gibi oldukça değerli, dönüş süreleri diğer ticari ünitelere kıyasla yüksek. Diğer ticari alanlarda 200 ay gibi geri dönüş sürelerinde dükkanlar bulmak mümkün.

Gaziosmanpaşa Temsilciliği bölgede 2011 yılından beri hizmet vermektedir. Faaliyet gösterdiğimiz günden itibaren 2.000 adet arz müşterisine ulaşmış durumdayız. İnternet ilanlarımız, fotoğraf çekimlerimiz ve teknolojik tüm imkanları ofis olarak kullanmaktayız. Teknolojik anlamda sektördeki diğer profesyonellere öncelik etmeye devam ediyoruz. Yerli müşterilerin yanı sıra bölgedeki yabancı müşterilerin oldukça az olmasına rağmen hem alıcının hem satıcının yabancı olduğu işlemleri de gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak