Gaziosmanpaşa’ya NEF geliyor!

Nef Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm projesi yaza satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü mimarların yarıştığı Nef Gaziosmanpaşa projesinde tasarım yarışması Şubat ayında sonuçlanacak ve akabinde projeye start verilecek…

Nef Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm projesini yaza satışa çıkarmaya hazırlanıyor. 15 bin konutun 15 firma tarafından dönüşüme hazırlanacağı Gaziosmanpaşa’da 130 bin metrekare alanı yenileyecek olan Nef, proje için uluslararası bir tasarım yarışma başlatmıştı.

Önümüzdeki Şubat ayında yarışma sonuçlanacak ve kazanan mimarlık şirketi tasarımını hayata geçirecek. Yaz aylarına doğru satışların başlaması planlanan Nef Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm projesinin detayları henüz belli değil. Önümüzdeki Şubat ayında netleşmesi bekleniyor.

Gaziosmanpaşa’yı dönüştürecek 15 firma arasında yer alan Nef, Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm projesi için uluslararası bir tasarım yarışma başlattı. Firma bölgede dünyaca ünlü mimarların tasarımlarıyla toplam 130 bin metrekare alanı yenileyecek…

İstanbul’da Fikirtepe’den sonra en büyük dönüşüme sahne olan Gaziosmanpa,  inşaat sektörünün devlerine emanet edildi.

1 yılda 15 bin konutun yenileceği bölgenin 15 şirket tarafından dönüştürüleceğini daha önceki haberimizde açıklamıştık. Bu 15 şirketten biri de Timur Gayrimenkul markası Nef.

Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm kapsamında toplam 130 bin metrekare alanı dönüşüme hazırlayan firma, proje için uluslararası bir tasarım yarışması başlattı. Şu anda mimari çalışmaların yapıldığı Nef Gaziosmanpaşa projesinin 6 ay sonra start alması planlanıyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak