Altın Emlak temsilcileri Yalova’da buluştu! Gaziosmanpaşa Temsilciliği Ödüllendirildi.

Temsilciliğimiz’inde katılımıyla gerçekleşen toplantıda, 120 Temsilci içerisinden en çok feedback alan ofis ödülüne layık görüldü. Teşekkür ederiz.

Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, temsilcileri ile emlak sektöründeki son gelişmeleri paylaşmak için periyodik eğitimler düzenlediklerini söyledi. Temsilcilerin biraraya geldiği toplantıda açıklamalar yapan Özelmacıklı şunları söyledi;

“Son dönem gayrimenkul sektöründe baş döndüren gelişmeler yaşanıyor. Taşınmaz Ticareti Yönetmeliğinin yanı sıra imar barışı ve hukuki gelişmeler Av. Kudret Çöçü’nün eğitimi ile paylaşıldı. Her toplantıda farklı bir konu ve uzman bir eğitmenle gayrimenkul sektöründe en güncel hizmeti müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Tapucom’un CEO’su Emre Erşahin ise “Tapucom, elden çıkarılmak istenen ‘ekspertiz raporlu’ gayrimenkullerle, ciddi alıcıları internet üzerinde buluşturan bir emlak pazar yeri. Ekspertiz raporlu ‘temiz’ tapular rapor kaynaklı veriyle pazarlanıyor. Sonra satış fiyatı, ilgili ciddi alıcıların teklifleriyle belirleniyor. Bu noktada Altın Emlak ile de yeni bir işbirliği yaptık. Birçok temsilci hemen sistemi kullanmaya başladılar. Umuyorum çok kısa zamanda temsilcilerimizin satış hızını ve adedini artırma şansımız olacak.” diye açıklama yaptı.

Temmuz ayı sonuna kadar temsilcilik başvurularında yeni bir kampanya başlattıklarını da açıklayan Özelmacıklı “Toplamda 25 ayrı şehirde 115 olan temsilcilik sayımızı, yılsonuna kadar 130’a çıkaracağız. Bu aya özel Temmuz ayında temsilcilik bedelinde %25 indirim ile temsilcilik veriyoruz. Ayrıca mevcut durumda emlak ofisi olup, Altın Emlak markasına geçiş yaparlar için ise, 2018 yılında sabit ödenti de alınmıyor. Sistemimizde cirodan pay olmadığı gibi aylık ödentilerimiz de döviz bazlı uygulanmıyor. Temsilcilerimiz cirodan bağımsız olarak kazanıyor ve bunu işlerini geliştirmeye ve pazarlamaya harcıyorlar” diye konuştu.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak